Gobierno Vasco

                             GURASO   ORDUAK  2018-2019


1A  GELAKO IKASGAI  ETA IRAKASLEAK


IKASGAIA

IRAKASLEA

GURASO ORDUA

EUSKARA

Marian Mallea

Egueztena 12.40-13:35

GAZTELERA

Nerea Eizagirre

Martitzena 10:20-11:15

INGELERA

Kepa Gorordo

Martitzena 12:40-13:35

BIOLOGIA/GEOLOGIA

Mikel Ortiz de Etxebarria

Egueztena 12:40-13:35

GEOGRAFIA ETA HISTORIA

Kepa Betzuen

Astelehena 10:20-11:15

MATEMATIKA

Marga Oregi

Martitzena 9:25-10:20

TEKNOLOGIA

Aitziber Anitua

Eguena 12:40-13:35

PLASTIKA

Ana Herranz

Barikua 12:40-13:35

MUSIKA

Elena Perez

Barikue 11:45-12:40

GORPUTZ HEZKUNTZA

Mertxe Lizundia

Eguena 11:45-12:40

ERLIJIO/

BALIO ETIKOAK

Joserra Blanco/

Javi Lizarralde

Egueztena 8:30-9:25

Egueztena 12:40-13:35

TUTORETZA

Kepa Gorordo

Martitzena 12:40-13:35


1B  GELAKO IKASGAI  ETA IRAKASLEAK


IKASGAIA

IRAKASLEA

GURASO ORDUA

EUSKARA

Marian Mallea

Egueztena 12.40-13:35

GAZTELERA

Nerea Eizagirre

Martitzena 10:20-11:15

INGELERA

Kepa Gorordo

Martitzena 12:40-13:35

BIOLOGIA/GEOLOGIA

Mikel Ortiz de Etxebarria

Egueztena 12:40-13:35

GEOGRAFIA ETA HISTORIA

Kepa Betzuen

Astelehena 10:20-11:15

MATEMATIKA

Marga Oregi

Martitzena 9:25-10:20

TEKNOLOGIA

Aitziber Anitua

Eguena 12:40-13:35

PLASTIKA

Ana Herranz

Barikua 12:40-13:35

MUSIKA

Elena Perez

Barikue 11:45-12:40

GORPUTZ HEZKUNTZA

Mertxe Lizundia

Eguena 11:45-12:40

ERLIJIO/

BALIO ETIKOAK

Joserra Blanco/

Kepa Betzuen

Egueztena 8:30-9:25

Astelehena 10:20-11:15

TUTORETZA

Marga Oregi

Martitzena 9:25-10:20



1C  GELAKO IKASGAI  ETA IRAKASLEAK


IKASGAIA

IRAKASLEA

GURASO ORDUAK

EUSKARA

Marian Mallea

Egueztena 12.40-13:35

GAZTELERA

Nerea Eizagirre

Martitzena 10:20-11:15

INGELERA

Eneritz Gorritxategi

Astelehena 12:40-13:35

BIOLOGIA -GEOLOGIA

Aitor Arrizabalaga

Astelehena 11:45-12:40

GEOGRAFIA ETA HISTORIA

Javi Lizarralde

Egueztena 12:40-13:35

MATEMATIKA

Marga Oregi

Martitzena 9:25-10:20

TEKNOLOGIA

Aitziber Anitua

Eguena 12:40-13:35

PLASTIKA

Ana Herranz

Barikua 12:40-13:35

MUSIKA

Elena Perez

Barikue 11:45-12:40

GORPUTZ HEZKUNTZA

Mertxe Lizundia

Eguena 11:45-12:40

BALIO ETIKOAK

Javi Lizarralde

Egueztena 12:40-13:35

TUTORETZA

Marian Mallea

Egueztena 12.40-13:35



2A  GELAKO IKASGAI  ETA IRAKASLEAK


IKASGAIA

IRAKASLEA

GURASO ORDUAK

EUSKARA

Luis Zelaieta

Astelehena 12:40-13:35

GAZTELERA

Ana Moreno

Egueztena 10:20-11:15

INGELERA

Kepa Gorordo

Martitzena 12:40-13:35

FISIKA-KIMIKA

Jone Zuazo

Martitzena 11:45-12:40

GEOGRAFIA ETA HISTORIA

Javi Sarrionandia

Egueztena 9:25-10.20

MATEMATIKA

Agurtzane Maiztegi

Astelehena 9:25-10:20

TEKNOLOGIA

Aitziber Anitua

Eguena 12:40-13:35

PLASTIKA

Ana Herranz

Barikua 12:40-13:35

MUSIKA

Elena Perez

Barikue 11:45-12:40

GORPUTZ HEZKUNTZA

Lander Asla

Egueztena 11:45-12:40

ERLIJIO/

BALIO ETIKOAK

Joserra  Blanco/

Javi Lizarralde

Egueztena 8:30-9:25

Egueztena 12:40-13:35

TUTORETZA

Jone Zuazo

Martitzena 11:45-12:40



2B  GELAKO IKASGAI  ETA IRAKASLEAK


IKASGAIA

IRAKASLEA

GURASO ORDUAK

EUSKARA

Luis Zelaieta

Astelehena 12:40-13:35

GAZTELERA

Ana Moreno

Egueztena 10:20-11:15

INGELERA

Kepa Gorordo

Martitzena 12:40-13:35

FISIKA-KIMIKA

Jone Zuazo

Martitzena 11:45-12:40

GEOGRAFIA ETA HISTORIA

Javi Sarrionandia

Egueztena 9:25-10.20

MATEMATIKA

Arantza Agirre

Astelehena 11:45-12:40

TEKNOLOGIA

Aitziber Anitua

Eguena 12:40-13:35

PLASTIKA

Ana Herranz

Barikua 12:40-13:35

MUSIKA

Elena Perez

Barikue 11:45-12:40

GORPUTZ HEZKUNTZA

Lander Asla

Egueztena 11:45-12:40

ERLIJIO/

BALIO ETIKOAK

Joserra  Blanco/

Javi Lizarralde

Egueztena 8:30-9:25

Egueztena 12:40-13:35

TUTORETZA

Arantza Agirre

Astelehena 11:45-12:40



2C  GELAKO IKASGAI  ETA IRAKASLEAK


IKASGAIA

IRAKASLEA

GURASO ORDUAK

EUSKARA

Luis Zelaieta

Astelehena 12:40-13:35

GAZTELERA

Nieves Martín

Eguena 10:20-11:15

INGELERA

Iraide Palacios

Barikua 10:20-11:15

FISIKA-KIMIKA

Jone Zuazo

Martitzena 11:45-12:40

GEOGRAFIA ETA HISTORIA

Maria Jesus Garate

Barikua 11:45-12:40

MATEMATIKA

Arantza Agirre

Astelehena 11:45-12:40

TEKNOLOGIA

Aitziber Anitua

Eguena 12:40-13:35

PLASTIKA

Ana Herranz

Barikua 12:40-13:35

MUSIKA

Elena Perez

Barikue 11:45-12:40

GORPUTZ HEZKUNTZA

Lander Asla

Egueztena 11:45-12:40

BALIO ETIKOAK

Javi Lizarralde

Egueztena 12:40-13:35

TUTORETZA

Luis Zelaieta

Astelehena 12:40-13:35



2D  GELAKO IKASGAI  ETA IRAKASLEAK


IKASGAIA

IRAKASLEA

GURASO ORDUAK

EUSKARA

Luis Zelaieta

Astelehena 12:40-13:35

GAZTELERA

Nieves Martin

Eguena 10:20-11:15

INGELERA

Iraide Palacios

Barikua 10:20-11:15

FISIKA-KIMIKA

Jone Zuazo

Martitzena 11:45-12:40

GEOGRAFIA ETA HISTORIA

Maria Jesus Garate

Barikua 11:45-12:40

MATEMATIKA

Arantza Agirre

Astelehena 11:45-12:40

TEKNOLOGIA

Aitziber Anitua

Eguena 12:40-13:35

PLASTIKA

Ana Herranz

Barikua 12:40-13:35

MUSIKA

Elena Perez

Barikue 11:45-12:40

GORPUTZ HEZKUNTZA

Lander Asla

Egueztena 11:45-12:40

BALIO ETIKOAK

Javi Lizarralde

Egueztena 12:40-13:35

TUTORETZA

Elena Perez

Barikue 11:45-12:40




3A  GELAKO IKASGAI  ETA IRAKASLEAK


IKASGAIA

IRAKASLEA

GURASO ORDUA

EUSKARA

Ramon

Eguena 11:45- 12:40

GAZTELERA

Ana Moreno

Egueztena 10:20-11:15

INGELERA

Iraide Palacios

Barikua 10:20-11:15

BIOLOGIA / GEOLOGIA

Aitor Arrizabalaga

Astelehena 11:45-12:40

FISIKA / KIMIKA

Ainara Fernandez

Barikua 8:30-9:25

GEOGRAFIA ETA HISTORIA

Maria Jesus Garate

Barikua 11:45-12:40

MATEMATIKA

Agurtzane Maiztegi

Astelehena 9:25-10:20

TEKNOLOGIA

Aitziber Anitua / Maria Díaz

Eguena 12:40-13:35

PLASTIKA

Ana Herranz

Barikua 12:40-13:35

MUSIKA

Elena Perez

Barikue 11:45-12:40

GORPUTZ HEZKUNTZA

Lander Asla

Egueztena 11:45-12:40

ERLIJIO/

BALIO ETIKOAK

Joserra  Blanco /

Javi Lizarralde

Egueztena 8:30-9:25

Egueztena 12:40-13:35

TUTORETZA

Maria Jesus Garate

Barikua 11:45-12:40



3B  GELAKO IKASGAI  ETA IRAKASLEAK


IKASGAIA

IRAKASLEA

GURASO ORDUA

EUSKARA

Ramon

Eguena 11:45- 12:40

GAZTELERA

Ana Moreno

Egueztena 10:20-11:15

INGELERA

Iraide Palacios

Barikua 10:20-11:15

BIOLOGIA / GEOLOGIA

Aitor Arrizabalaga

Astelehena 11:45-12:40

FISIKA / KIMIKA

Ainara Fernandez

Barikua 8:30-9:25

GEOGRAFIA ETA HISTORIA

Maria Jesus Garate

Barikua 11:45-12:40

MATEMATIKA

Agurtzane Maiztegi

Astelehena 9:25-10:20

TEKNOLOGIA

Aitziber Anitua / Maria Díaz

Eguena 12:40-13:35

PLASTIKA

Ana Herranz

Barikua 12:40-13:35

MUSIKA

Elena Perez

Barikue 11:45-12:40

GORPUTZ HEZKUNTZA

Lander Asla

Egueztena 11:45-12:40

BALIO ETIKOAK

Javi Lizarralde

Egueztena 12:40-13:35

TUTORETZA

Lander Asla

Egueztena 11:45-12:40



3DC-KO IKASGAI  ETA IRAKASLEAK


IKASGAIA

IRAKASLEA

GURASO ORDUA

EUSKARA


Itsaso Aldamizetxebarria


Eguena 11:45-12:40

GAZTELERA

GIZARTE

INGELERA

Eneritz Gorritxategi

Astelehena 12:40-13:35

FISIKA / KIMIKA

BIOLOGIA / GEOLOGIA


Maria Díaz


Eguena 12:40-13:35

MATEMATIKA

TEKNOLOGIA

Aitziber Anitua / Maria Díaz

Eguena 12:40-13:35

MUSIKA

Elena Perez

Barikue 11:45-12:40

PLASTIKA

Ana Herranz

Barikua 12:40-13:35

GORPUTZ HEZKUNTZA

Lander Asla

Egueztena 11:45-12:40

ERLIJIO/

BALIO ETIKOAK

Joserra  Blanco /

Javi Lizarralde

Egueztena 8:30-9:25

Egueztena 12:40-13:35

TUTORETZA

Itsaso Aldamizetxebarria/

Maria Díaz

Eguena 11:45-12:40

Eguena 12:40-13:35



4A DBH-KO IKASGAI  ETA IRAKASLEAK


IKASGAIA

IRAKASLEA

GURASO ORDUA

EUSKARA

Marian Mallea

Egueztena 12.40-13:35

GAZTELERA

Nieves Martin

Eguena 10:20-11:15

INGELERA

Iraide palacios (ING+)

Eneritz Gorritxategi

Barikua 10:20-11:15

Astelehena 12:40-13:35

BIOLOGIA / GEOLOGIA

Aitor Arrizabalaga

Astelehena 11:45-12:40

FISIKA / KIMIKA

Jone Zuazo

Martitzena 11:45-12:40

GEOGRAFIA ETA HISTORIA

Javi Sarrionandia

Egueztena 9:25-10.20

MATEMATIKA  APLIKATUAK /

MATEMATIKA  AKADEMIKOAK

Marga Oregi /

Agurtzane Maiztegi

Martitzena 9:25-10:20

Astelehena 9:25-10:20

TEKNOLOGIA

Rikardo Iruguenpagate

Astelehena 8:30-9:25

EKONOMIA

Maria Jesus Garate

Barikua 11:45-12:40

INFORMATIKA

Rikardo Iruguenpagate

Astelehena 8:30-9:25

FRANTSESA

Eneritz Gorritxategi

Astelehena 12:40-13:35

GORPUTZ HEZKUNTZA

Mertxe Lizundia

Eguena 11:45-12:40

ERLIJIO/

BALIO ETIKOAK

Joserra  Blanco /

Javi Lizarralde

Egueztena 8:30-9:25

Egueztena 12:40-13:35

TUTORETZA

Aitor Arrizabalaga

Astelehena 11:45-12:40



4B DBH-KO IKASGAI  ETA IRAKASLEAK


IKASGAIA

IRAKASLEA

GURASO ORDUA

EUSKARA

Ramon

Eguena 11:45- 12:40

GAZTELERA

Nieves Martin

Eguena 10:20-11:15

INGELERA

Iraide palacios (ING+)

Eneritz Gorritxategi

Barikua 10:20-11:15

Astelehena 12:40-13:35

BIOLOGIA / GEOLOGIA

Aitor Arrizabalaga

Astelehena 11:45-12:40

FISIKA / KIMIKA

Jone Zuazo

Martitzena 11:45-12:40

GEOGRAFIA ETA HISTORIA

Javi Sarrionandia

Egueztena 9:25-10.20

MATEMATIKA  APLIAKTUAK /

MATEMATIKA  AKADEMIKOAK

Marga Oregi /

Agurtzane Maiztegi

Martitzena 9:25-10:20

Astelehena 9:25-10:20

TEKNOLOGIA

Rikardo Iruguenpagate

Astelehena 8:30-9:25

EKONOMIA

Maria Jesus Garate

Barikua 11:45-12:40

INFORMATIKA

Rikardo Iruguenpagate

Astelehena 8:30-9:25

FRANTSESA

Eneritz Gorritxategi

Astelehena 12:40-13:35

GORPUTZ HEZKUNTZA

Lander Asla

Egueztena 11:45-12:40

BALIO ETIKOAK

Javi Lizarralde

Egueztena 12:40-13:35

TUTORETZA

Ramon

Eguena 11:45- 12:40





© Berriz BHI
Telefonoa: 946824962 | Telefonoa: 946826789 | 015073aa@hezkuntza.net